Hakkımızda

Biletzero, eğlence sektörünü, kişiselleştirilebilen yüksek teknoloji altyapısıyla birleştirerek, organizatörlere ve bireysel kullanıcılara yepyeni deneyimler sunan bir biletleme platformudur. Uzun yıllardır teknoloji takip etmeyen biletleme ve giriş & entegrasyon sistemlerinde, yaratıcı fikirlerle tasarlanan ve ulaşılabilir hizmetleri sektöre ve bireysel kullanıcılara ulaştırmayı hedeflemekteyiz.  Konserlerden festivallere, tiyatro gösterilerinden kurumsal etkinliklere, spor aktivitelerinden eğitim’e kadar geniş bir yelpazede, herkesin ilgi alanına uygun etkinliklere hızlı, güvenli ve kolay erişimini sağlamak için çalışıyoruz.

‘’Sektörel sürekliliğin içinde, yazılımsal ve donanımsal teknolojinin de aynı hızda döngü içinde olması motivasyon kaynağımızdır.’’


Değerli Kullanıcılarımız,
Çevrimiçi teknolojilerimiz sayesinde, kişiselleştirilmiş bir deneyimle, ilgi duyduğunuz etkinliklere tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. 
Kullanıcı dostu ara yüzlerimiz ile birkaç basit adımda biletlerinizi seçebilir, çok sayıda bulunan güvenli ödeme yöntemlerinden birini seçerek biletinizi satın alabilirsiniz.
Sitemize üye olarak ilgi duyduğunuz etkinlikleri takip edip size özel hazırlanan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Değerli Partnerlerimiz,
Organizasyon ve sanatçı özelinde tasarlanan özel sayfalar sayesinde aktif tanıtım ve pazarlama yapmak artık daha kolay ve verimli olacak.
Kendi etkinliğinizi yaratabilir, yapay zekâ ve çevrimiçi teknolojilerle; etkinlik yönetimi, reklam stratejileri ve pazarlama bütçeleri, belirlenen bütçelerin doğru ve etkili şekilde kullanılmasını sağlayabilir, raporlama araçlarımızla anlık satışlarınızı görüntüleyebilir, kendi reklam ve bütçeleme süreçlerini yönetebilirsiniz.
Veya,
Tüm bu konularda deneyimli olan ekibimizden destek alarak süreci bizimle birlikte yürütebilirsiniz.

Saygılarımızla

BİLETZERO BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Maslak Mah. AOS 55. Sokak 42 Maslak B Blok No: 4 İç Kapı No: 542 Sarıyer, İstanbul, Türkiye
Maslak Vergi Dairesi, Vergi No: 171 072 4934
[email protected]
0850 309 99 28

Bilet Zero, etkinlik düzenleyicileri için özel olarak tasarlanmış yenilikçi bir online bilet satış platformudur. Etkinlik düzenleyicilerin maliyetleri azaltmasına ve katılımcılarına daha iyi bir deneyim sunmalarına olanak tanır.

Müşteri Hizmetleri
ADRES
MASLAK MAH. AOS 55. SK. 42 MASLAK B BLOK SITESI NO: 4 IÇ KAPI NO: 542 SARIYER / ISTANBUL

Mersis No: 0171072493400001

© 2024 BİLETZERO TÜM HAKLARI SAKLIDIR.